pepe72 napisał(a):

Nie należy przesadzać również w drugą stronę.
Na razie punktujemy na poziomie 1,55. Jakby Wisła robiła 1,85 to nie byłoby tematu i można by się swobodnie nabijać malkontentów. A tak to jeszcze trzeba wierzyć, że się Sobol ogarnie na czas.
|
Nawet średnia krocząca nie daje póki co podstaw do tego, żeby się nadmiernie ekscytować.