Jagul napisał(a):

Ja proponuje, żebyś wklejał średnią punktową po każdym meczu. Bo jak Ci pasowała do narracji to była w każdym Twoim poście
|
Proponuję poczytać wątek statystyczny, gdzie dokładnie to robię.
Przy okazji w podpisie mam linka do aktualizowanej na bieżąco sytuacji Wisły z nałożonymi wynikami z poprzedniego sezonu. Więc można na wykresie zobaczyć jak nam idzie teraz i jak to się ma do poprzedniego sezonu.