Temat
:
11 kolejka, Wisła Kraków - Znicz Pruszków, 7 październik 2023, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
99
09.10.2023, 12:42
s1mone
napisał(a):
Samozaoranie level hard. Bo ja wcale nie pisałem o nas.
Skoro mistrz danego kraju, najlepsza w nim drużyna praktycznie w co drugim meczu zalicza wpadkę to skąd te oczekiwania, że my nie będziemy
))
Wiem, że nie pisałeś o nas kierowniku
Tym bardziej Twoja teoria była absurdalna
. Jak zresztą większość, które tu próbujesz wygłaszać
Wisła "pech" Kraków
A Ci mistrzowie to mieli pecha czy jednak notowali wpadki?
Ostatnio edytowane przez Jagul : 09.10.2023 o godz. 12:45.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Jagul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jagul
Znajdź inne posty napisane przez Jagul