Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 09.10.2023, 12:42
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Samozaoranie level hard. Bo ja wcale nie pisałem o nas.

Skoro mistrz danego kraju, najlepsza w nim drużyna praktycznie w co drugim meczu zalicza wpadkę to skąd te oczekiwania, że my nie będziemy ))
Wiem, że nie pisałeś o nas kierowniku
Tym bardziej Twoja teoria była absurdalna . Jak zresztą większość, które tu próbujesz wygłaszać
Wisła "pech" Kraków

A Ci mistrzowie to mieli pecha czy jednak notowali wpadki?
Ostatnio edytowane przez Jagul : 09.10.2023 o godz. 12:45.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując