Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 09.10.2023, 12:07
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Tak na marginesie. Nie ma żadnych podstaw w tym momencie, żeby nas nazywać najlepszą w tej lidze, więc Twoja teoria niezbyt pasuje do sytuacji
My na ten moment aspirujemy do tego, żeby obronić tytuł frajerów roku, bo znowu mamy największy budżet i papierowo najsensowniejszy skład. Wszystko to jednak równoważy parodysta trener.
Jeśli dzielić obecna tabele na okresy to tak, od 6 kolejki i końca wakacji (25 sierpnia) jesteśmy najlepsi w lidze. Co by jednak nie mówić, dalej każdy kolejny mecz musi być "udowodnieniem" tego, że sztab wie (?) co robi. Wystarczy że z Resovia zrobią znowu bicie głową w mur, a te ich fantastyczne akcje ze Zniczem pójdą na marne.

Fizycznie wygląda to dobrze. Rozwalona Lechia w dogrywce była tego przykładem, ale wciąż brakuje potwierdzenia w starciu z rywalami którzy są głęboko ustawieni na swojej połowie. A Resovia ma pewno zaserwuje nam takie ustawienie.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 09.10.2023 o godz. 12:09.
Odpowiedz cytując