Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 09.10.2023, 12:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Bo ktoś musiałby przyznać że miałem dobre przeczucia co do przebiegu meczu

Znicz zagrał tak jak Wisła tego chciała. Kolejny beniaminek który nie wiedział w jaki sposób się ustawia na Wisłę żeby wywieźć punkty.

Niemniej cieszy że Hiszpanie postrzelali. Może Goku się odblokuje na dobre.
Tak,miałeś dobre przeczucie.Okazuje się,że są w tej lidze trenerzy słabsi niż Sobol albo inaczej-sztabu trenerskie bardziej naiwne niż nasz.Szkoda że jest ich tak mało...
Odpowiedz cytując