Karherop napisał(a):

Bo ktoś musiałby przyznać że miałem dobre przeczucia co do przebiegu meczu 
Znicz zagrał tak jak Wisła tego chciała. Kolejny beniaminek który nie wiedział w jaki sposób się ustawia na Wisłę żeby wywieźć punkty.
Niemniej cieszy że Hiszpanie postrzelali. Może Goku się odblokuje na dobre.
|
Tak,miałeś dobre przeczucie.Okazuje się,że są w tej lidze trenerzy słabsi niż Sobol albo inaczej-sztabu trenerskie bardziej naiwne niż nasz.Szkoda że jest ich tak mało...