Ale czemu jest słabsza skoro jest najlepsza

)))
Nazywaj to pechem, dyspozycją dnia czy jak tam chcesz sobie to wyjaśniać....

Ze Zniczem akurat bylismy mega skuteczni, nasi dogrywali piłki na nos w gąszczu obrońców. Suma pecha na przestrzeni sezonu się z reguły wyrównuje. A i to nie jest zasadą. Oczywiście za pech możesz podstawić dyspozycję dnia, skoro Cie tak to słowo drażni. Proszę bardzo.