AS82 napisał(a):

|
Patałachy nie wygrały u siebie z Stalą , Chrobrym i Wisłą Płock - byłoby 6 punktów więcej i punkt straty do lidera...
|
W Głogowie to już chyba ogarnęli pożar. W ostatnich 5 meczach ograli Tychy, Arkę, do tego remis u nas, z Miedzią i Odrą.
Najbardziej szkoda tego przypału Sapały z Odrą, pewno byśmy dowieźli prowadzenie i byłby 1pkt straty tylko.
Wyrównana liga działa na naszą korzyść, wszyscy odbierają sobie punkty. Dobra seria w meczach, które zostały do końca roku jest na wagę złota.