Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3476
Stary 09.10.2023, 08:09
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Patałachy nie wygrały u siebie z Stalą , Chrobrym i Wisłą Płock - byłoby 6 punktów więcej i punkt straty do lidera...
W Głogowie to już chyba ogarnęli pożar. W ostatnich 5 meczach ograli Tychy, Arkę, do tego remis u nas, z Miedzią i Odrą.

Najbardziej szkoda tego przypału Sapały z Odrą, pewno byśmy dowieźli prowadzenie i byłby 1pkt straty tylko.
Wyrównana liga działa na naszą korzyść, wszyscy odbierają sobie punkty. Dobra seria w meczach, które zostały do końca roku jest na wagę złota.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując