|
Osobiście analogię widzę raczej tylko w liczbie punktów, wszystko inne się różni, no może poza samym faktem że prowadzi drużynę trener który jest w Wiśle na cenzurowanym (i zresztą słusznie).
Nie wiem co by musiało się stać abyśmy w nastepnych 8 meczach ustukali ledwo 10 pkt (i wyrównał osiągnięcie z zesonu 22/23)
A mamy na rozkładzie:
Resovia (dom)
PBB (wyjazd)
Zagłębie Sosnowiec (dom)
Lechia (wyjazd)
GKS Katowice (dom)
BBT (wyjazd)
Łeczna (dom)
Polonia (dom)
5 spotkań w domu, 3 wyjazdy. 12 pkt to absolutne minimum co musimy zdobyć, a po prawdzie to dobry trener by na tym zrobił 18-20 pkt.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 08.10.2023 o godz. 22:46.
|