Karherop napisał(a):

|
Tabela jest tak płaska że 4 punkty nas dziela zarówno od 2 miejsca jak i od 13.
|
Dlatego dodałem wyniki z poprzedniego sezonu.
Karherop napisał(a):

|
Trzeba zacząć kosić konkretne punkty u siebie bo na wiosnę będziemy mieć ledwo 6 z 15 spotkań u siebie.
|
Tu niestety prawda. Choć przed tą kolejką lepiej punktowaliśmy na wyjeździe niż w domu.
Za dwa tygodnie Resovia, która właśnie pokonała GKS Tychy. Ale obawiam się, że postawią autobus w polu karnym.