Co do tego, że Wisła grała piach pierwsze 30 minut to nie ma dyskusji.
Czy Znicz był aż tak lepszy ... No w sumie strzelił bramkę po koszmarnym błędzie naszej obrony.
Ale tak jak napisałem, mecz trwa 90 minut ...
Patrzę na poprzednie mecze.
Tychy: 0:1 w '27, 1:1 '51, 2:1 '80
Stal (w domu): 0:1 '44, 0:2 '57, 1:2 '65
Warszawa: 0:1 '10
Łęczna (dom): 0:1 '43
-> wynikałoby, że potrafią się bronić przez 30-40 minut

Chociaż Termalica załadowała im w 10 minucie.