Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 08.10.2023, 21:46
Co do tego, że Wisła grała piach pierwsze 30 minut to nie ma dyskusji.
Czy Znicz był aż tak lepszy ... No w sumie strzelił bramkę po koszmarnym błędzie naszej obrony.

Ale tak jak napisałem, mecz trwa 90 minut ...

Patrzę na poprzednie mecze.
Tychy: 0:1 w '27, 1:1 '51, 2:1 '80
Stal (w domu): 0:1 '44, 0:2 '57, 1:2 '65
Warszawa: 0:1 '10
Łęczna (dom): 0:1 '43
-> wynikałoby, że potrafią się bronić przez 30-40 minut
Chociaż Termalica załadowała im w 10 minucie.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując