Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 08.10.2023, 16:10
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Serio takie słabe zespoły mamy przed sobą? A wiesz z kim już straciliśmy punkty u siebie? Z ostatnią i przedostatnią wówczas drużyną ligi. I jakoś murowanie im styknęło na punkt.


Brosz już wielokrotnie udowodnił że zna się na robocie. Sobolewski to żaden trener.

Proszę, oceńmy zimą. Wtedy będziesz mógł heheszkować, odnosząc się do moich słów . Zdziwiłbym, gdybyśmy zdobyli mniej niż 30 punktów przed przerwą (zostało 8 spotkań, wiec możemy raz zremisować i 3 razy przegrać). I jeśli sprowadzimy w przerwie ze 2 niezłych zawodników, wiosną bez problemu jeszcze poprawimy ten wynik. Nawet z Sobolem. Na razie przed nami Resowia, Podbeskidzie i Sosnowiec. Po tych meczach coś już będzie wiadomo.

Wracając do Brosza. Po co marnować czas na dyskusje o nim. Królewski nie zwolni Radosława, dopóki Wisła będzie w strefie barażowej o włos od bezpośredniego awansu. Czyli prawie do końca sezonu.
Odpowiedz cytując