Znicz bardzo mi się podobał pierwsze 30 minut i początek drugiej połowy klasa. Mam nadzieję, że tego Japończyka w naszym klubie obserwują (jeśli ma kto

).
Nie mam zaufania do Ratona, choć obronił jedną trudną piłkę na początku.
Olejarka zmarnował szansę, szkoda.
Środek pola bez Dudy jest szybszy. Dobre wejście odkurzonego Talara.
Wynik moim zdaniem zdecydowanie za wysoki, patrząc na to co się działo na boisku, ale brawo.
Znowu praktycznie zero zagrożenia po różnych.
Resovia nie będzie taka odważna jak Znicz, więc będzie męczenie buły :/,
ale wygramy.