Pulpet napisał(a):

Oglądałem dwa ostatnie mecze Ruchu, w sumie sam nie wiem czemu
Niejaki Sadlok Maciej uskutecznia robienie z siebie klauna znów na poziomie ekstraklasy. W I lidze bywało podobnie, jeśli pamiętacie.
To jest nieprawdopodobne, że takie łamagi utrzymują się na poziomie ekstraklasy. Nieprawdopodobne! Jak polska piłka ma iść do przodu jak takie złomy są pewniakami do składów w ekstraklasie?!
Za rok ten wielki ekstraklasowicz będzie się kopał po czole w Wieczystej z innymi gigantami Pazdanem i Góralskim i będzie obrywał po łbie od potęg z Dębicy i Świdnika.
Nieprawdopodobne to jest.
|
No OK, ale to on awansował a nie my

Co pokazuje że jednak trener ważniejszy niż skład.