Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 08.10.2023, 14:13
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Brosz nie prowadził jeszcze Wisły, wiec jest duże prawdopodobieństwo, że poległby podobnie jak Radosław. W Górniku budował zdecydowany inny projekt piłkarski, oparty na innej filozofii gry. Tutaj to klub wybiera trenerów do swojej wizji, zupełnie oderwanej od rzeczywistych możliwości (oczywiście ekstraklasowych, bo w Fortuna 1 lidze powinno się udać).

Runjaic to tylko jaskrawy przykład. Piszę przecież, że nie wierzę w kogoś istotnie lepszego od Sobola w naszym klubie. A zmiana dla samej zmiany nie ma sensu.

Myślę, że zbytnio dramatyzujesz. Mimo słabej postawy mamy 4 punkty straty do 1 miejsca. I łatwiejszy kalendarz do przerwy zimowej. Z rzeczywiście kilkoma słabymi zespołami, którym nie pomoże nawet murowanie. Trzeba to wykorzystać. Sprowadzić w przerwie zimowej ze 2 sensownych piłkarzy (biorę pod uwagę realna sytuacje, a nie wszystkie możliwości). I nawet Sopbol da radę.

Ogólnie przestaje się już zajmować Radosławem. Realistycznie rzecz biorąc, nie ma szansy, żeby został zwolniony z klubu, więc to tylko bicie piany.
Serio takie słabe zespoły mamy przed sobą? A wiesz z kim już straciliśmy punkty u siebie? Z ostatnią i przedostatnią wówczas drużyną ligi. I jakoś murowanie im styknęło na punkt.


Brosz już wielokrotnie udowodnił że zna się na robocie. Sobolewski to żaden trener.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując