wolfy napisał(a):

...
@pepe72 - trzeba było obejrzeć mecz a nie słuchać audiodeskrypcji, ale oddajmy głos trenerowi Znicza:
Cieszę się że mogłem pomóc.
|
Jaja sobie robisz z tą oceną przez trenera gości, co nie?
Polecam obejrzeć mecz albo chociaż ten skrót, który podałem.