Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 08.10.2023, 13:14
Najsmieszniejsze, ze przez to, ze mamy "uczacego sie" parodyste na lawce, musimy sprowadzac tabuny Hiszpanow przerastajacych poziomem reszte kopaczy z tej gownianej ligi zeby w ogole mozna bylo sobie pomarzyc o awansie. Do tego najdrozsza kadra, a co tam, stac nas.
Przeciez jakby nie zatrudniono parodysty rok temu, a sprowadzono jakiegos w miare ogarnietego trenera, gralibysmy teraz w Eklapie i calkiem mozliwe, ze wcale nie walczylibysmy o spadek. Zatrudnienie i zostawienie parodysty kosztowalo nas ogromne pieniadze i dwa zmarnowane lata sportowo, kto wie czy nie wiecej.
Odpowiedz cytując