Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 08.10.2023, 11:35
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jak obejrzysz bramki jeszcze raz to zauważysz że czasem doskok nie był potrzebny bo sami nam podawali..
Owszem, ale tym razem staraliśmy się jednak wymuszać te błędy również ustawieniem, a konkretnie pracował nad tym Carbo odcinaniem możliwości podań rywalom. Sapała też ustawiał się nieco lepiej niż zwykle ustawia się Duda. A Rodado atakował obrońców cały czas, nie odpuszczał.

Pamiętajmy, że to wciąż zaledwie pierwsza polska liga, tu nawet kulawy pressing, jeśli jest robiony z zaangażowaniem, czy samo podejście wyżej do odbioru może wymuszać proste błędy przeciwników.

Dalej jak zwykle pełna zgoda. Cała rzecz sprowadza się w gruncie rzeczy od miesięcy do bardzo prostej sprawy: mamy adekwatnych do naszych celów Hiszpanów sprowadzonych przez Kiko, którzy górują wyszkoleniem i możliwościami nad całą tą pokraczną ligą, ale nie mamy trenera i sztabu, który potrafi ich odpowiednio użyć i wykorzystać ich potencjał, zrobić z nich drużynę. Problemem jest też to, że reszta Polaków + nasz Albańczyk i Szwed ciągle odstają poziomem od potrzeb zespołu i potrafią zaprzepaścić wszystko w sekundę robieniem równie kompromitujących błędów jakie w sobotę robili piłkarze Znicza.
Ostatnio edytowane przez Markus : 08.10.2023 o godz. 11:39.
Odpowiedz cytując