Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 08.10.2023, 11:20
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, czy to istotne, czy też nie, ale strzeliliśmy sześć goli i wszystkie padły po akcjach rozegranych po ziemi, a nie z magicznych dośrodkowań ze skrzydła, które to naszym grajkom wtłacza do głowy ich trenejro. Może niech oni po prostu grają to, co potrafią i co ich cieszy, bez realizacji tych założeń taktycznych RS.
O tym od dawna piszę, z tych wrzutek nie tyle że nie na goli, ale zwykle - żadnego zagrożenia. Kretyński pomysł. Ale Sobolewski i reszta Legend nic innego nie potrafią...

Przyjechał beniaminek, chciał się pokazać, naprawdę dobrze konstruował akcje (lepiej niż my), we dwóch/trzech robili nam Sajgon w polu karnym. Poczuli się zbyt pewnie, strata, kontra i gol, siedli psychicznie, potem dwie straty w doliczonym czasie i opadli psychicznie.

Gra po kontrach nam wychodzi, ale większość rywali stara się nam to uniemożliwić bardzo zachowawczą grą.

@Karherop - no tak, nie wierzyłem że można być takim idiotą żeby grać z nami otwartą piłkę. Myślę że to ostatni taki trenerski prawdziwek. Wyniki dają do myślenia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.10.2023 o godz. 11:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując