Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 07.10.2023, 22:52
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie trzy punkty u siebie, ciekawe czy znajdzie się jeszcze trener kamikadze który zagra z nami otwartą piłkę. Obawiam się że nie.
Dopiero co mówiłeś że trener Znicza na bank nie zagra z nami otwartej pilki. I zagrał.

I jako że rywalom szczególnie w meczach u siebie nie wypada grać "murowanka" to sądzę że Wisła w tym sezonie wywiezie więcej punktów z wyjazdów niż zdobędzie u siebie.

Szczególnie ciekawy będzie mecz z Lechią pod tym kątem, ale to za jakiś czas.

A takie strzelania jak dziś, z Motorem i Arka się powtórzą. Tak jak i się powtórzą zakalce jak z Płockiem.

Mało kto by się tego spodziewal, a tu już 7 mecz bez porażki. Jest to już jakaś seria ja której można coś budować.
Odpowiedz cytując