Karherop napisał(a):

Bo ktoś musiałby przyznać że miałem dobre przeczucia co do przebiegu meczu 
Znicz zagrał tak jak Wisła tego chciała. Kolejny beniaminek który nie wiedział w jaki sposób się ustawia na Wisłę żeby wywieźć punkty.
Niemniej cieszy że Hiszpanie postrzelali. Może Goku się odblokuje na dobre.
|
Dokładnie. Cieszy wygrana - ale na tle 14 zespołu gdzie nasz Super Defensywny napastnik Rodado sam nam wygrał mecz (mam na mysli 3 pierwsze gole - gdzie 2 po jego przechwytach) niektórym chyba trochę zaciemniła obraz tego co gramy
A gramy głownie męczenie buły - chyba ze przeciwnik jest naiwny albo cos zgubi pod swoim polem karnym jak dziś Znicz. Szkoda że z Płockiem jednej takiej akcji nie zrobił Rodado.
Niemniej Rodado - super mecz - gdyby nie on pewnie 0 byłoby w strzelonych golach. Bo po 3-1 dla nas Znicz juz odpuscił grę. 10- na 10 dla mnie Rodado dziś.