Bo ktoś musiałby przyznać że miałem dobre przeczucia co do przebiegu meczu
Znicz zagrał tak jak Wisła tego chciała. Kolejny beniaminek który nie wiedział w jaki sposób się ustawia na Wisłę żeby wywieźć punkty.
Niemniej cieszy że Hiszpanie postrzelali. Może Goku się odblokuje na dobre.