|
1.SKANDALICZNA GRA CAŁEJ FORMACJI OBRONY na czele z Colleyem , Uryga niewiele lepszy !
2. Z Ratonem w bramce palpitacje serca gwarantowane.
3.Olejarka tragedia
4.Baena ma świetne centry jak na gracza 1 ligi
5.Takie wyniki (abstrahując od słabej gry w 1 połowie) powinny być co mecz na Reymonta.
Ostatnio edytowane przez AS82 : 07.10.2023 o godz. 20:46.
|