Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 07.10.2023, 20:11
Sylwus1988 napisał(a):Wyświetl post
tego jeszcze nie było zero komentarzy po takim meczu ?
Jak napierdalać w trenera i drużynę po wygranej 6:2?

Patrząc po następnych komentarzach to jednak się da.

A co do meczu to widać, że poszło więcej osób do wysokiego pressingu i przyniosło to gole. By obrońcy przeciwników "dawali" nam tlen trzeba ich atakować. Bo to jest 1 liga a nie La Liga.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 07.10.2023 o godz. 20:14.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując