Jak napierdalać w trenera i drużynę po wygranej 6:2?
Patrząc po następnych komentarzach to jednak się da.
A co do meczu to widać, że poszło więcej osób do wysokiego pressingu i przyniosło to gole. By obrońcy przeciwników "dawali" nam tlen trzeba ich atakować. Bo to jest 1 liga a nie La Liga.