wolfy napisał(a):

|
Niestety, takie są realia że my punktujemy głównie z tymi którzy się otworzą. Przy dobrej obronie nie istniejemy.
|
Dokładnie tak. Między innymi dlatego, że nasz sztab trenerski nie potrafi przygotować odpowiedniej taktyki na mecze z takimi przeciwnikami.
Drużyna nie wie, co ma wtedy grać, poza podaniem do boku i wrzutką, bo nie ma żadnych innych schematów.
A kreatywne "jakoś to będzie" po indywidualnych akcjach przy szczelnej obronie przeciwników i przy ich agresywnemu doskokowi, ma bardzo małe szanse powodzenia. I dlatego gubimy punkty. Ta sprawa przerasta Sobolewskiego.