Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2441
Stary 07.10.2023, 19:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niestety, takie są realia że my punktujemy głównie z tymi którzy się otworzą. Przy dobrej obronie nie istniejemy.
Dokładnie tak. Między innymi dlatego, że nasz sztab trenerski nie potrafi przygotować odpowiedniej taktyki na mecze z takimi przeciwnikami.

Drużyna nie wie, co ma wtedy grać, poza podaniem do boku i wrzutką, bo nie ma żadnych innych schematów.

A kreatywne "jakoś to będzie" po indywidualnych akcjach przy szczelnej obronie przeciwników i przy ich agresywnemu doskokowi, ma bardzo małe szanse powodzenia. I dlatego gubimy punkty. Ta sprawa przerasta Sobolewskiego.
Odpowiedz cytując