Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 07.10.2023, 18:59
Więcej drużyn z takimi obrońcami, to może jakoś awansujemy ^^

Cała linia obrony Znicza powinna po tym spotkaniu wracać do domu Pekaesem. Dawno nie widziałem tak słabej obrony rywala w meczu Wisły (Arki nie liczę, oni przeszli koło meczu).

Olejarka nie wykorzystał swojej szansy, Krzyżanowski popełnia błędy, ale nie można mu odmówić zaangażowania w grę. Sapała zagrał tak, jakby się nie chciał zbytnio zmęczyć przed imprezką dziś w nocy, więc niech się później nie zdziwi, że go Duda przyspawa do ławki.

Sam nie wiem, co sądzić po taki meczu. Wynik cieszy, ale wiem, że bardziej wziął się on z katastrofalnej postawy obrony gości, niż z naszej ultra dobrej gry. Niech teraz dobrze przepracują przerwę na reprę i zepną się na końcówkę roku, dobrze byłoby przed zimą mieć miejsce 1-2.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując