Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 07.10.2023, 18:45
Widziałem tylko 2 połowę. Co mi się rzuciło w oczy:
otwarta gra Znicza- przy lepszych strzelcach mogłoby być ciężko
fajny ten Nagamatsu- chciałbym go na ławkę zamiast Sobczaka
radosna twórczość Colleya
fatalna zmiana Szota- powinien wylecieć za 2 żółte

Ze skrótów wyszło że najlepszy na boisku Rodado.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując