|
Widziałem tylko 2 połowę. Co mi się rzuciło w oczy:
otwarta gra Znicza- przy lepszych strzelcach mogłoby być ciężko
fajny ten Nagamatsu- chciałbym go na ławkę zamiast Sobczaka
radosna twórczość Colleya
fatalna zmiana Szota- powinien wylecieć za 2 żółte
Ze skrótów wyszło że najlepszy na boisku Rodado.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|