Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.10.2023, 18:43
Po tym meczu najbardziej chciałbym przeczytać kolejne brednie i narzekania Koalika, jakie to beznadziejne transfery zrobił Kiko i jak to Hiszpanie pogrążają Wisłę i blokują miejsce w drużynie takim Olejarkom czy innym Polakom w rodzaju Sapały.
Odpowiedz cytując