Elefant napisał(a):

|
W weekend tak. Ale potem do 10 listopada w miarę ciepło. Końcówka sezonu (grzybowego oczywiście) może być całkiem okazała.
|
Aktualizacja:jest dobrze,wprawdzie grzybiarzy sporo ale cały czas widać młode okazy.Niestety połowa ma lokatorów.Kilka chłodniejszych dni może nawet pomóc,może więcej będzie zdrowych.