Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 06.10.2023, 09:36
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Scenariusz tego meczu jest chyba wszystkim znany.
Trzeba też wspomnieć, że do tej pory Znicz stracił 10 bramek, więc są w TOP3 zespołów z najmniejszą liczbą straconych bramek. Mało też strzelają, więc zapowiada się remisowy paździerz z niewielką szansą na przegraną którejkolwiek ze stron.

Ciekawe jak JK zareagowałby na przegraną 0-1 w tym meczu, gdzie jest jego granica bólu?

Ja osobiście stawiam na 1:1.
Nie zwolni "swoich ludzi", nie ma co robić sobie nadziei. Jest środek tabeli z szansami na baraże a Sobolewski wierzy w ten projekt...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.10.2023 o godz. 12:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując