Patryko napisał(a):

Scenariusz tego meczu jest chyba wszystkim znany.
Trzeba też wspomnieć, że do tej pory Znicz stracił 10 bramek, więc są w TOP3 zespołów z najmniejszą liczbą straconych bramek. Mało też strzelają, więc zapowiada się remisowy paździerz z niewielką szansą na przegraną którejkolwiek ze stron.
Ciekawe jak JK zareagowałby na przegraną 0-1 w tym meczu, gdzie jest jego granica bólu?
Ja osobiście stawiam na 1:1.
|
Nie zwolni "swoich ludzi", nie ma co robić sobie nadziei. Jest środek tabeli z szansami na baraże a Sobolewski wierzy w ten projekt...