Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2195
Stary 06.10.2023, 09:22
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
jedyny aktywny dział na tym forum to piłka nożna, więc jak chcesz zeby polotyczny temat sie krecil , to załóż go w tym dziale

analogicznie jak założyłem wątek o kadrze
Nie zależy mi na "kręceniu się" bo do decyzji powinna słaniać rzeczywistość. Stworzyłem tylko miejsce gdzie "walczący ze złem" będą mogli zderzyć cię z realiami. Zamiast wrzucać aluzje w różnych innych tematach.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując