Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

jedyny aktywny dział na tym forum to piłka nożna, więc jak chcesz zeby polotyczny temat sie krecil , to załóż go w tym dziale
analogicznie jak założyłem wątek o kadrze
|
Nie zależy mi na "kręceniu się" bo do decyzji powinna słaniać rzeczywistość. Stworzyłem tylko miejsce gdzie "walczący ze złem" będą mogli zderzyć cię z realiami.

Zamiast wrzucać aluzje w różnych innych tematach.