Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 05.10.2023, 12:03
Ale jak szybko otworzymy wynik (mecz z Sosnowcem) to się cofniemy i okaże się że Znicz w ataku pozycyjnym jest lepszy od nas. Bo bronić nie potrafimy tak samo jak atakować.

Jedno co robimy najlepiej w lidze to marnowanie czasu na boisku.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując