krysztal napisał(a):

|
Niby dlaczego mieliby się otworzyć jak grę obronną mają dość dobrze poukładaną.Albo minimalnie wygrywają albo minimalnie przegrywają,tylko Katowice wygrały z nimi różnicą dwóch bramek.Albo szybko otworzymy wynik albo to będzie widowisko dość bolesne dla oczu.
|
Bo ich trener w swojej ideologii jest w klubie JK i RS?
https://youtu.be/24K-rq7cMn0?si=DQ9dvOK0v_nfENZQ
Nigdzie nie twierdzę że dostaną wiele bramek, ale że być może będą grali odważnej choćby od Wisły Płock.