Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.10.2023, 12:02
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Niby dlaczego mieliby się otworzyć jak grę obronną mają dość dobrze poukładaną.Albo minimalnie wygrywają albo minimalnie przegrywają,tylko Katowice wygrały z nimi różnicą dwóch bramek.Albo szybko otworzymy wynik albo to będzie widowisko dość bolesne dla oczu.
Bo ich trener w swojej ideologii jest w klubie JK i RS?

https://youtu.be/24K-rq7cMn0?si=DQ9dvOK0v_nfENZQ

Nigdzie nie twierdzę że dostaną wiele bramek, ale że być może będą grali odważnej choćby od Wisły Płock.
Odpowiedz cytując