Stelio napisał(a):

|
Jeśli trenerzy beniaminków nie mieszkają pod kamieniem, to przypominam, że w sobotę gramy 11 kolejkę a nie drugą jak w przypakdu Polonii. Także takie gadanie trenera Znicza jest raczej pod publiczkę, nie przyzna otwarcie przecież, że skupią się na przeszkadzaniu i trzymaniu szyków w obronie.
|
Motor to też był beniaminek.
Zresztą to wymowne z kim aktualnie mamy wygrane, czyli beniaminki + rozwalona Arka.