Karherop napisał(a):

Trener Znicza po ostatnim meczu odżegnywał się od grania murowanka, jakoby ich celem było jednak atakowanie. Trochę to naprawa optymizmem, że sobotni mecz nie będzie pazdzierzem podobnym do meczu z Płockiem, Chrobrym czy Stala.
Patrząc jak radzimy sobie akurat z beniaminkami, które jeszcze nie wiedzą jak grać z Wisłą, to pewnie w sobotę wygrany. Od Resovii powrót do Paździerzu.
|
Jeśli trenerzy beniaminków nie mieszkają pod kamieniem, to przypominam, że w sobotę gramy 11 kolejkę a nie drugą jak w przypakdu Polonii. Także takie gadanie trenera Znicza jest raczej pod publiczkę, nie przyzna otwarcie przecież, że skupią się na przeszkadzaniu i trzymaniu szyków w obronie.