Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 05.10.2023, 11:30
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Trener Znicza po ostatnim meczu odżegnywał się od grania murowanka, jakoby ich celem było jednak atakowanie. Trochę to naprawa optymizmem, że sobotni mecz nie będzie pazdzierzem podobnym do meczu z Płockiem, Chrobrym czy Stala.

Patrząc jak radzimy sobie akurat z beniaminkami, które jeszcze nie wiedzą jak grać z Wisłą, to pewnie w sobotę wygrany. Od Resovii powrót do Paździerzu.
Jeśli trenerzy beniaminków nie mieszkają pod kamieniem, to przypominam, że w sobotę gramy 11 kolejkę a nie drugą jak w przypakdu Polonii. Także takie gadanie trenera Znicza jest raczej pod publiczkę, nie przyzna otwarcie przecież, że skupią się na przeszkadzaniu i trzymaniu szyków w obronie.
Odpowiedz cytując