|
Trener Znicza po ostatnim meczu odżegnywał się od grania murowanka, jakoby ich celem było jednak atakowanie. Trochę to naprawa optymizmem, że sobotni mecz nie będzie pazdzierzem podobnym do meczu z Płockiem, Chrobrym czy Stala.
Patrząc jak radzimy sobie akurat z beniaminkami, które jeszcze nie wiedzą jak grać z Wisłą, to pewnie w sobotę wygrany. Od Resovii powrót do Paździerzu.
|