tedyy napisał(a):

nie no kontry mamy zajebiste zawodnik biegnie zatrzymuje się i rozgląda gdzie podać bo nigdy nie wiadomo gdzie kto będzie
|
Pomijając ten fakt to u nas coś takiego jak kontra czy szybki atak nie istnieje, jeśli nie nastąpi strata w pierwszej linii rywala.
Oczywiscie też o ile nie stosuje naiwnej taktyki (Arka, Motor), ale tutaj większość rywali i tak broni się głęboko i nie pozwala Wiśle na nic więcej niż bezmyślny atak pozycyjny.