To jest niesamowite jak bardzo schematyczne stały się mecze Wisły, wszyscy tutaj jestesmy absolutnie prawidłowo przewidzieć przebieg i obraz meczu
1. Powolny i bezpłciowy atak pozycyjny w wykonaniu Wisły.
2. Murarka i stanie w 10 przed 16 w wykonaniu znicza.
3. 2137 wrzutek w pole karne i tyleż samo wybić przez obrońców Znicza.
4. 87 rzutów rożnych po których w sumie oddamy 4 zablkowane strzały i 1 niecelny.
5. Znicz tworząc jedną/dwie okazję na mecz będzie bliżej zdobycia gola, albo w ogóle go zdobędzie.
6. U nas albo wpadnie jedna bramka fartem jak z Głogowem, albo nie wpadnie.
7. W to, że strzelimy więcej niż jednego gola nie wierzę, więc wynik jest uzależniony od tego ile kontr wykonczy skutecznie znicz, jeśli jedną - remis, jeśli więcej niż jedną - przejebiemy.
No i w sumie to by było na tyle, tak jak wszyscy pisali wyżej, z czystem sumieniem zamiast oglądania tego gówna można po prostu przeczytać ten post i generalnie mieć obraz przebiegu spotkania pewnie w 90% a sobotę wykorzystać na coś co przyniesie pozytywne emocje a nie frustracje
