Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 05.10.2023, 10:05
Mam wyjebongo na te mecze Wisły. Wolę iść na spacer, zdrowiej, niż oglądać poczynania pseudotrenera i pseudowłaściciela, który doprowadzi Wisłę do upadku, wspomnicie moje słowa.
Odpowiedz cytując