|
Spodziewam się raczej remisu albo przegranej, chyba że jakimś cudem wciśniemy gola i mecz się otworzy.
Przebieg meczu znamy - murarka plus kontry i SFG ze strony Znicza, ew. tylko murarka. Z tyłu na zero, z przodu na bank coś się stworzy bo nasza obrona to nie monolit.
W odpowiedzi my będziemy wrzucać na pałę i... Tyle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|