Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.10.2023, 09:32
Spodziewam się raczej remisu albo przegranej, chyba że jakimś cudem wciśniemy gola i mecz się otworzy.

Przebieg meczu znamy - murarka plus kontry i SFG ze strony Znicza, ew. tylko murarka. Z tyłu na zero, z przodu na bank coś się stworzy bo nasza obrona to nie monolit.

W odpowiedzi my będziemy wrzucać na pałę i... Tyle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując