Drozd napisał(a):

Ktoś tu pisał o schemacie . Nie ma żadnego schematu. Podawanie do najbliższego najczęściej do tyłu to nie żaden schemat. My nawet wychodząc z kontrą w przewadze nie wiemy co robić. Muł i wodorosty. A te groźne ataki są symboliczne. Niech ktoś wytłumaczy Sobolewskiemu, że ilość tych groźnych ataków w relacji do strzelonych bramek obrazuje jak nieprawdopodobnie słabym jest trenerem i jakiej bandzie cieniasów w sztabie dowodzi.
Założę się że bez tego całego sztabu gralibyśmy dużo lepiej.
|
nie no kontry mamy zajebiste zawodnik biegnie zatrzymuje się i rozgląda gdzie podać bo nigdy nie wiadomo gdzie kto będzie
