Karherop napisał(a):

|
Pasieczny wyleciał z Warty, proszę o stosowany komentarz jego fanów.
|
Już od dawna ma zapewnione miękkie lądowanie w PZPN. Jak wszyscy inni krewni i znajomi królika, którzy nie poradzili sobie "na rynku".
Swoją drogą, to symptomatyczne, że w PZPN za szkolenie dyrektorów sportowych odpowiada ktoś, kto nie poradził sobie jako dyrektor sportowy na tę chwilę nigdzie(!), nawet na poziomie Warty Poznań, z całym szacunkiem do tejże.