Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
2187
04.10.2023, 15:11
Pamiętajcie że takie zdjęcia nie giną i gdyby kiedyś zmieniła się opcja polityczna to znów będzie wielkie g. Bo dostaną swoi. Już nie pamiętajcie czemu Kraków nie dostał euro w 2012 roku?
Armin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Armin
Znajdź inne posty napisane przez Armin