MaLk napisał(a):

Wytrzymajcie bez polityki jeszcze ze dwa tygodnie...
...tym bardziej, że programy rządowe wsparcia infrastruktury sportowej będą niezależnie od tego, która partia będzie akurat u władzy. To, czy będziemy potrafili z jakiegoś skorzystać, to już inna sprawa. Przypominam, że kiedyś mieliśmy już przyznaną dotację na boisko.
|
To że programy będą niezależnie od rządzącej parti to kłamstwo...