Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 03.10.2023, 20:59
Ktoś tu pisał o schemacie . Nie ma żadnego schematu. Podawanie do najbliższego najczęściej do tyłu to nie żaden schemat. My nawet wychodząc z kontrą w przewadze nie wiemy co robić. Muł i wodorosty. A te groźne ataki są symboliczne. Niech ktoś wytłumaczy Sobolewskiemu, że ilość tych groźnych ataków w relacji do strzelonych bramek obrazuje jak nieprawdopodobnie słabym jest trenerem i jakiej bandzie cieniasów w sztabie dowodzi.

Założę się że bez tego całego sztabu gralibyśmy dużo lepiej.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując