Ktoś tu pisał o schemacie

. Nie ma żadnego schematu. Podawanie do najbliższego najczęściej do tyłu to nie żaden schemat. My nawet wychodząc z kontrą w przewadze nie wiemy co robić. Muł i wodorosty. A te groźne ataki są symboliczne. Niech ktoś wytłumaczy Sobolewskiemu, że ilość tych groźnych ataków w relacji do strzelonych bramek obrazuje jak nieprawdopodobnie słabym jest trenerem i jakiej bandzie cieniasów w sztabie dowodzi.
Założę się że bez tego całego sztabu gralibyśmy dużo lepiej.