Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15750
Stary 03.10.2023, 19:15
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
https://gol24.pl/wisla-krakow-sprzed...ar/c2-17943065

Po sprzedaży chodziły plotki, ze mamy 20-30 % od nastepnej sprzedaży, jesli Ashraf utrzymałby formę moglibyśmy liczyć ogromny przypływ gotówki w naszym przypadku automatycznie stałby się też najdrożej sprzedanym graczem.
Przy założeniu że rozliczyliby się z nami uczciwie a kasa za piłkarza nie poszła w większości pod stołem, w co wątpię.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując