Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.10.2023, 19:09
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Statystyki nie pokazują gry na alibi, w szczególności do tylu.
Zwalniania ataków itp.

Za to pokazują, że trener zrobił 3 zmiany choć mógł 5, i Olejarka nie wszedł na boisko.
Statystyki trzeba umieć czytać...

Wtedy pokazują totalną nieudolność w konstruowaniu akcji. Liczba groźnych ataków w stosunku do strzałów i strzałów celnych mówi wszystko.

A jeżeli do tego ktoś obejrzał nie tylko statystyki, tylko same widowisko (niestety ja) to widział klasyczną piłkę Sobolewskiego - wrzutki do nikogo, strzały w obrońców, straty po wbiegnięciu w zawodnika rywali (!).

Wszystko co powyższe to wina braku trenera i sztabu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.10.2023 o godz. 02:11.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując