https://gol24.pl/wisla-krakow-sprzed...ar/c2-17943065
Po sprzedaży chodziły plotki, ze mamy 20-30 % od nastepnej sprzedaży, jesli Ashraf utrzymałby formę moglibyśmy liczyć ogromny przypływ gotówki w naszym przypadku

automatycznie stałby się też najdrożej sprzedanym graczem.