|
Już udawaliśmy świętszych niż trzeba i Lechia ściąga specjalistów z Danii, buduje struktury, o tekście Jadczaka na ich temat nikt nie pamięta, a my klepiemy biedę. My zawsze uczciwi i szlachetni, tylko od lat bieda sportowa i finansowa. Mam nadzieję, że wreszcie karta się odwróci. Będzie kasa na bazę ze środków publicznych (bogatsze kluby dostały, nie widzę powodów, że my mamy nie dostać - Wisła bardzo mało czerpie z publicznych pieniędzy, przypomnę kluby dotowane przez samorządy) i będzie w jakiejś perspektywie (kilku-kilkunastu miesięcy) inwestor.
Ostatnio edytowane przez wierność83 : 03.10.2023 o godz. 13:16.
|