Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2161
Stary 03.10.2023, 09:41
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Mogę się założyć, że żadnych pieniędzy nikt nie zobaczy i dobrze, naprawdę ludziom którzy się na to zdecydowali w tym klubie (klubie który kocham od 5 roku życia), naprawdę życzę zdjęcia z tym cynikiem, koniunkturalistą, banksterem i (powstrzymam się tu od epitetów żeby się nie podkładać moderacji) utrwalonego na beton w podręcznikach do historii. Niesamowite jak dalece trzeba zajść mentalnie w racjonalizacji swojego postępowania , żeby w środku kampanii wyborczej sprzedać swoje zdjęcie politycznej propagandzie na tle najważniejszych dla tylu ludzi barw, którzy reprezentują różne opcje polityczne, ale nie zapisywali się do żadnej partii. Jakby tu chodziło teraz tylko o kilka więcej złotych na klub, a nic innego się nie liczyło. Wisła powinna wspierać uniwersalne wartości - zdrowo rozumiany patriotyzm, prawa człowieka, szacunek wobec drugiej osoby, zdrowy rozwój osobisty, firmowanie partii rządzącej w tym momencie jest absolutnie karygodne - choćby na tym forum część osób na nią zagłosowała (ich święte prawo,). Panie Królewski - kibicuję Panu, ale zdjęcia z tej imprezy na dwa tygodnie przed wyborami, ktokolwiek by tam był z partii rządzącej, albo innej, Lewicy, Konfederacji, partii sadzenia buraków z zapałem, zostaną w internecie. Nie godzi się, są rzeczy ważniejsze niż hajs na nową szatnię.
Dziękuję za ten wpis, viktor
Odpowiedz cytując