|
Generalnie to i to. Jak jeszcze jakieś były, to nie było kompetentnych ludzi do ich wydania, nie było planu. Natomiast obecnie pieniędzy nie ma, NIE MA i jest to obecnie ogromny problem, klub jest biedny, ledwo wiąże koniec z końcem, a przy awansie nic się nie zmieni, bo Ekstraklasa odjechała już dawno i bez nowego inwestora to się skończy spadkiem zaraz po awansie. Widać to po wynikach beniaminków i stawkach płaconych już przez kluby środka tabeli w ESA.
Bez awansu, nie ma co mówić, stagnacja w 1 lidze na lata, bo już na kolejny zaciąg Hiszpanów nie będzie, już nie mówiąc, że pomysł będzie zbyt ryzykowny po porażce, aby go po raz 3 powtarzać.
|